Gradski odbor Nove Srbije proslavio je svoju slavu «Sveti Simeon Mirotočivi» u petak 26. februara.Rezanje slavskog kolača sveštenici su obavili u prostorijama Nove Srbije u Požarevcu. Kolačar je bio Milan Tomić,predsednik Mesnog odbora Trnjane.

Kolač je predao Slobodanu Gajiću, predsedniku Opštinskog odbora Kostolac, koji će iduće godine biti domaćin slave. Gosti slave su pretežno bili članovi i simpatizeri Nove Srbije, kao i političari iz Srpske napredne stranke i DSS-a. Dejan Krstić poželevši dobrodošlicu prisutnima rekao je da je Nova Srbija stranka koja se zalaže za tradicionalne vrednosti bazirane na pravoslavlju i svetosavlju.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari