Čukarički eliminisan od Moldea u kvalifikacijama za Ligu Evropa 1Foto: Starsport

Fudbaleri Čukaričkog eliminisani su večeras od Moldea u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evropa.

Čukarički je posle 0:0 prošle nedelje u Norveškoj, u revanšu na Banovom brdu izgubio sa 3:1.

Norveški klub je imao dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Ohi Omoidžuanfo u četvrtom i Magnus Eikrem u 38. minutu.

Molde je od 78. vodio 3:0 pogotkom Erlinga Knudcona, a konačan rezultat u 82. postavio je rezervista Asmir Kajević.

Molde će u trećem kolu igrati protiv pobednika duela između AEL Limasola i Arisa.