„Baciću te u Savu, stoko“

Ostavite komentar


  1. Браво Марко.
    Одличан текст – посебно што си поделио са нама ове претње што шаљу – И треба да знамо какви све гмазови живе међу нама.

  2. Da sam mlađa bila bih sa vama tamo na mostu. Kako si opisao mislim da nema bolje žurke u gradu od te vaše. Možda bi najzad imalo smisla i moje tabananje po svim protestima poslednjih 30 godina …da bi stigli do „ovoga“ što ne znam kako da nazovem i što je toliko depresivno da se pitam čemu sve to ako i danas vi morate da branite zgradu po zgradu, most po most…čoveka po čoveka da otimate od neljudi? Šta smo mi, onda, radili?

  3. Posle pola veka ziv ljenja u Bg tuzno prolazim dusom kroz sve mostove, trgove, fontane, Kalise, Skadarlije, Sava MALE, platne sa Bulevara, lampion-drva kod Prirodnjackog muzeja. Stotinama km ne zelim da znam da „sve moje sad je tvoje“…

  4. Srbijo, probila si dno, po svim pitanjima i parametrima. Zar jedna maligna, diktatorska vlast može imati toliko debilnih pristalica ??

Ostavite komentar


Dijalog

Prvenstvo... svetsko, a naše... 2

Prvenstvo… svetsko, a naše…

- Evo počelo je još jedno Svetsko prvenstvo u fudbalu bez nas... - priča nam jutros deda dok pijemo prvu jutarnju kafu u trpezariji, pa nastavlja - A sve zato što smo u kvalifikacijama, u državnom timu imali amatere koji igraju po raznoraznim belosvetskim ligama, umesto da smo u reprezentaciju pozvali naše najjače kadrove.

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.