Dimitrije Vojnov: Izjava Vesne Zmijanac je politička izjava godine

Ostavite komentar


  1. jel bese njenoj ceerci letos otkazali koncert na tasmajadanu zbog neke izjave pa sad ona pegla da ispravi

  2. Nije problem izjava VZ u kvalitativnom smislu, već u motivu na osnovu kojeg je formiran takav sud od SNS-u, a to je lična korist, iliti – ako hoćete da to zvuči manje prizemno – oportunizam! Nije važno što oni ruše sve pred sobom kao bujica, već je važno da ja mogu da maznem neku kintu iz te bujice!!!

  3. Izjava koju potpisuje 99% članova SNS, njima je to normalno, to moralno dno

  4. Eh, kad nam umetnice sa Ibarske magistrale drže predavanju, pa ih još politički komentatori komentarišu!

  5. Ovom svojom izjavom je jasno pokazala svoj karakter i pamet . Divota jedna

  6. Neki ljudi nisu shvatili da mi treba da se zahvalimo Vesni,hvala Vesna na istini izrecenoj na pinku,uzivo,i na izrazu Gordane Uzelac,ma sjajno!

  7. Pametan je ovaj mali Bucko koji se ojeo između nogu marširajući ka Kumrovcu.

  8. Dimitrije Vojnov je kompetentan za filmove, pevace, pevacice, proteste… samo ne znamo kakav je s heklanjem i kako savija sarmice.

  9. 5. oktobar 2000. – u tadasnji studio nekadasnjeg Studija B utrcava Vesna Zmijanac sa sve Nikolijom koja je tada jos uvek bila dete i izgovara: „Bogu hvala, konacno da prodisemo, unistio nas je SPS i Milosevic, konacno smo slobodni“. I tada sam bila šokirana onim sto cujem i vidim jer se dobro zna da je ona za vreme SPS-a i Milosevica bila njihova.

  10. Seća se ona još kafane ,,Zlatni plug,, u Bivolju i odlazaka u topoljak pored Rasine.Tamo se učila politickoj lojalnosti vlasti jos sedamdesetih godina.

  11. Hipotetički bismo svi mogli da budemo uz vlast, kao i to da svi da budemo članovi vladajuće stranke kao u vreme KPJ. Tada bi konačno došlo do pozitivne selekcije, jer ne bi bilo privilegovanih. U suštini, ljudi koji nisu u SNS-u doprinose trenutnom stanju gotovo jednako, a sebe isključuju iz igre. Do promena ako i dođe smenom vlasti, doći će veoma sporo dok se ne uspostavi nova ravnoteža, subverzija je mnogo brži put. Ali ne nadajmo se… ništa neće zaustaviti propadanje ovog društva, starenje i smanjenje populacije je drastično, a u velikim gradovima dolazi već i do zamene domicilnog stanovništva nekvalifikovanim ljudima koji ne govore srpski jezik.

  12. Oduvek su u Srbiji pevaljke bile tzv.politi
    čarima, glavna meta.Većinom inferiorni,fr
    ustrirani skromnog društvenog porekla
    želeli su u svojim kasabama. da se priča
    kako je x političar vidjen sa zvezdama estrade i narodnih pevaljki.A pevaljke,ko
    je su iz istog miljea. mudro znaju gde su
    pare.Pa u vlasti kod srpskih tzv.političara.
    Zato im je glavni kredo.Drži se uz vlast jer je tamo slast.Dotična pevaljka samo
    je otkrila ono što svi znaju.PS.Ima i časn
    ih izuzetaka,da ne generališemo.

  13. Kad objasni školovan čovek. Neće shvatiti ko bi ttebao. Pozdrav Dimitrije

  14. Само једна исправка.
    Режим ову изјаву неће схватити као пораз, већ као победу. Очекујем и да је цитирају и да њену изјаву промовишу као вредност.

  15. Treba uvek biti uz vlast ko god oni bili i šta god radili. Jer lično ti onda nećeš imati problema. Fina filozofija. Kakva je to podrška? Javno reče da njih ne bi podržala da nisu na vlasti. I da će podržati i druge ako pobede na izborima. Kome treba takva „podrška“? Mogu ljudi tako i da misle ali javno ovo reći? Bruka .

  16. Како је то написао Гогољ: “Има нешто привлачно у глупим женама.” Није она случајно била с*кс симбол генерације.

  17. Ta izjava je dvostruko važna: govori o prirodi ove vladti ali i o samoj Vesni Zmijanac. Obe su trule podjednako!

  18. Zato što smo uvek uz vlast zato nam tako i ide. Rajs je rekao: Srbi čuvajte se sami sebe. Video je da smo većinom poltroni, ulizice, potkupljivi, bez morala i td. Vesna je to potvrdila i tako nastupala tom svoje karijere. Nije problem to što je rekla već što je zarad par hiljada evra završila svoju karijeru.

  19. Gle, rekal je poraznu činjenicu. Ako niste uz Vučka, bogme možete da naje.ete u svakom smislu. Primer: profesori, nastavnici, lekari… koji su dobili otkaz jer nisu skrivali da podržavaju studente.

  20. Kako sejes tako zanjes. Kako radis tako ti se vraca. Sta ce ova jadnica govoriti i raditi kada ova j režim ode u prošlost. Vesna je totalno razočaranje.

  21. Шта нам вреди када споро памтимо, а још брже заборављамо.
    Јбг. нисмо предодређени да се боримо за праве вредности, зато никад нисмо ни имали државу, када нам овакве баба-сере пуне дневну штампу.
    А ми, гле чуда, олешени од алкохола пунимо њихове концертне дворане.
    Изгледа навикнути на редове, обор тор и жицу! То нам је у крви.
    Понашамо се као откачена приколица са камиона у вожњи.

  22. Весна Змијанац је екстренмно не образована особа , али посао је много чему научио. Весна је 100% у праву и то важи у свим земљма и од увек, али једно је кад си уз власт у високо демократској земљи , а друго – када си уз власт у нашој економски сиромашној зрмљи. Трагедија.

Ostavite komentar


Kultura

Naslovna strana

Naslovna strana za 24. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.