Preminuo Miroslav Mika Aleksić, režiser i učitelj glume osumnjičen za zlostavljanje polaznica njegove škole

  1. O pokojniku sve najlepše se kaže u našem narodu. Za ovog ja to izgovoriti neću i ne mogu. Ovom čoveku ako boga ima samo pakao želim…

  2. Zašto koristite eufemisticne termine za zlo. Zlo je zlo , a nije zločina.
    On je optuzen za SILOVANJE.

  3. O pokojniku sve najlepše, ali im je ipak bio cilj da iskoriste njegovu bolest i odlaganjima ročišta izbegnu otkrivanje/utvrđivanje istine u vezi krivičnih prijava protiv istog

  4. Sve sto je uradio u profesiji pada u vodu, izvukao se da ne ode u zatvor. Nadam se da ce ostali pedofili nauciti lekciju!

  5. Mislim da jedna od najvećih promena potrebnih našoj državi je deo oko sudjenja, nepojavljivanja i odlaganja sudskih procesa.

    Tako ne bi dolazilo do zastarevanja dela i ne bi dozvolilo ovakvima a i drugima da se izvuku. Skoro svakodnevno čitamo kako je neko delo zastarelo, a razlozi su neverovatna odlaganja sudjenja zbog razloga od „nismo ga/je našli na adresi“ (a osoba recimo svakodnevno daje izjave za novine ili se pojavljuje na javnim mestima), „bolestan/bolesna“, „sprečen/a“ itd..

    Znači, naš pravni sistem šalje poruku: budi kriminalac ili pedofil, jer ako imaš dovoljno novca ili konekcija, u Srbiji možeš da se izvučeš na „tehnikalije“ i rupe u pravnom sistemu.

    Jadno je sto i vi sada, da bi pravno bili tačni, morate da koristitie „osumnjičen“ a ne „osudjen“.
    A tužno što žrtve neće dobiti kraj ovog slučaja, pa ma kakav da je bio kraj, koji je po prirodi takav da je potreban zaključak da bi se život nastavio.

  6. Међу братијом у тој делатности све је могуће. Можда је он заиста силоватељ а можда су га и неосновано оптужиле жене жељне славе. Истину знају само он и оне а уопште узев много је дегенерика у том послу!

  7. Optužujete čoveka a sudjenje nije završeno! Zlostavljao , i dali je dokazano? Nije , ali sada je skratio špekulacije

  8. Nije mi ga žao. Bolest ga je sačuvala od suđenja a smrt od presude. Jedino ga od bruke i sramote nije ništa sačuvalo a i kako bi? Neka mu je teška zemlja i večna sramota.

  9. Da sam otac ove dece – glogovu kolcinu od pola metra bih mu zaboo posred grudi. Zlo!

  10. Turbo Srbi podrzavuju ovog pedofila jos im je zao sto su ga optuzili toliko o nama jedan cak kaze da su sve devojke lagale strasno

  11. Sve sami samozvani borci za tzv. pravnu državu i vladavinu prava, a optužuju, sude, presuđuju i pogubljuju bez dokaza, bez presude kojom bi bila utvrđena krivica. S jedne strane oni koji bezuslovno osuđuju, sa druge oni koji bezuslovno brane. A ne tako davno beše onaj koga su zdušno branili i tvrdili da nije napadao maloletnika, a presudom se utvrdi suprotno. Ljudi stvarno ne znaju gde biju ni za šta se bore. Nećete pretpostavku nevinosti? Možda vam zatreba nekad…

  12. Ne znam po cemu je ova informacija zasluzila da bude objavljena, samo vredjate zrtve njegovog zlostavljanja.

Ostavite komentar


Kultura

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.