Evrovizija 2025: Princ se oglasio nakon ispadanja 1Princ, foto: Screenshot RTS

Srpski predstavnik na „Evroviziji 2025“ u Bazelu, Princ od Vranja, nije uspeo da se plasira u finale takmičenja.

Evrovizija ulazi u finale, koje će se održati 17. maja, ali Srbija neće na njemu učestvovati.

Nakon ispadanja iz drugog polufinala, obratio se pratiocima putem Instagrama, zahvalivši se svima koji su glasali i podržali srpski tim. Istakao je da je dao sve od sebe na sceni i da je ponosan na ceo tim.

Iz drugog polufinala u finale su prošle Litvanija, Izrael, Jermenija, Danska, Austrija, Finska, Malta, Luksemburg i Grčka.

U finalu su već i zemlje „Velike petorke“ – Velika Britanija, Francuska i Nemačka, kao i deset zemalja iz prvog polufinala: Norveška, Albanija, Švedska, Island, Holandija, Poljska, San Marino, Estonija, Portugalija i Ukrajina.

Kladionice trenutno najviše šansi za pobedu daju Švedskoj.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari