Društvo • 21.12.2009. 20:13
U Srbiji dva miliona mina
Procenjuje se da je u Srbiji ostalo više od dva miliona mina i neeksplodiranih ubojnih sredstava, rekao je juče ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić u Vojnoj ustanovi Morović kod Šida, gde je obeležen završetak razminiravanja na području opštine Šid.


