Zaposleni u radnoj jedinici Šumska uprava i mehanizacija u Moroviću, koja posluje u sastavu Šumskog gazdinstva Sremska Mitrovica, a u okviru JP Vojvodina šume, proteklog petka imali su višestruko razloga za slavlje.

Konačno, posle više decenija uselili su se u svoju modernu zgradu, zdanje od preko 800 kvadrata, što dovoljno govori da je, kako je na svečanosti povodom otvaranja novog poslovnog prostora rekla Marta Takač, generalni direktor JP Vojvodina šume, konačno došlo vreme i za investicije ove vrste. Ovoj svečanosti prisustvovali su pored potpredsednika IV Vojvodine Ištvana Pastora i menadžmenta Vojvodina šuma, i mnogobrojni gosti iz Sremskog okruga, poslovni partneri, saradnici, prijatelji kuće.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari