Društvo • 14.03.2013. 15:59
Traže osnivačko pravo na Institut Homoljsko oko
Više od 3oo meštana sela Stamnica kod Petrovca na Mlavi potpisalo je peticiju kojom traži da se osnivačko pravo Intituta za zaštitu i unapređenje zdravlja iznemoglih i ostarelih lica ,,Homoljsko oko“ sa opštine prenese na MZ i da Stamnica preuzme sva prava i obaveze.


