Društvo • 12.09.2013. 15:54
Gas stiže na Svetog Savu
Gradonačelnik Požarevca Miomir Ilić posetio je gradilišta i javna preduzeća kako bi se uverio u realizaciju najaktuelnijih investicija od kojih je izdvojio radove na gasifikaciji. On je izjavio da gas stiže na Svetoga Savu 2014. godine. Prilikom posete radovima na gasifikaciji u Mesnoj zajednici Dubravica, rekao je kako je zadovoljan dinamikom kojom gas stiže u nekoliko sela na teritoriji grada Požarevca kao i radovima na magistralnom gasovodu od Osipaonice, opština Smederevo, do Požarevca.


