Društvo • 11.07.2013. 15:57
Porodilište čeka drugu fazu
U petak je u požarevačkom gradskom zdanju potpisan protokol o prenameni nove zgrade bolnice između Grada Požarevca i Opšte bolnice Požarevac. Ovom parafiranju je prisustvovala i ministarka zdravlja Slavica Đukić Dejanović koja je kasnije sa svojm domaćinima i obišla objekat za koji su namenjena sredstva. U ime grada potpis je stavio gradonačelnik Miomir Ilić, dok je ispred bolnice parafirao direktor dr Srećko Bosić.


