Društvo • 27.06.2013. 19:40
Štrajkuje glađu zbog voćnjaka
Milun Dmitrović (55) iz Bariča kod Golupca, otpočeo je štrajk glađu ispred Osnovnog suda u Požarevcu, u znak protesta što se ne sprovodi sudsko rešenje doneto zbog uzurpiranja voćnjaka koji je zakupio prošle godine. Milun tvrdi da je u ovaj voćnjak, zasađen višnjama, ušlo 200 radnika požarevačke firme «Frozn fud Lodžistik» DOO u stečaju i obralo sav ovogodišnji rod, koji pripada njemu, prema ugovoru o zakupu.


