Društvo • 20.11.2015. 22:49
Gimnazijalac ravan odraslima
Subotičanin Levente Sekereš najbolji je mladi fotograf prirode na 23. konkursu „Canonnajboljifotografprirode”, kojiorganizujeSavezmađarskihfotografaprirode. NakonferencijizaštampuPeter Fat, predsednik Saveza, izjavio je da je na ovo takmičenje prijavljeno više od 3.400 fotografija.


