Sport

Milijaš i Stojković za „istoriju“

Fudbaleri Crvene zvezde su u prvoj utakmici nastavka Superlige, prema očekivanju, pobedili Javor (3:0, 2:0)) i tako osvojili tri nova boda koja su od velike važnosti ne samo u trci za titulu prvaka Srbije već i kao „doping“ pred revanš utakmicu šesnaestine finala Lige Evrope sa CSKA .

Federer opet broj 1

Švajcarski teniser Rodžer Federer plasmanom u polufinale turnira u Roterdamu preuzeo prvu poziciju ATP liste od Rafaela Nadala.

U revanšu sve otvoreno

Ako se po jutru dan poznaje onda će Partizan ovog proleća igrati ozbiljniji i bolji fudbal nego jesenas, a ako je suditi po načinu na koji je „parni valjak“ kontrolisao prvi meč šesnaestine finala Lige Evrope sa Viktorijom iz Plzenja i probio bedem od svih 11 igrača češkog tima iza lopte u većem delu susreta.

Otrežnjenje na vreme

Da se u Čačku poslednjih sezona stvara možda i najrespektabilniji tim u Srbiji mimo “kruga dvojke” mogli su da se uvere i košarkaši Crvene zvezde.

Svi sprski sportisti danas nastupili na ZOI

Danas su svi srpski sportisti nastupili na ZOI u Pjongčangu. Prva na programu je bila trka ženskog slaloma, gde je nastupila Nevena Ignjatović, koja je prvu vožnju u vremenu 52.10 i 3.21 sekunde zaostatka za prvoplasiranom, završila na 27. mestu.

Vaterpolisti savladali Maltu sa 17:3

Vaterpoo reprezantacija Srbije savladala je danas Maltu u Splitu sa 17:3 u okviru prvog kola kvalifikacionog turnira Evropa kupa.

U Moskvi od „nule“ ispod nule

U prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope između Crvene zvezde i CSKA mreže su mirovale, pa će se u Moskvi krenuti od nule. Rezultatom niko nije oduševljen, ali ni preterano razočaran.