Deseti trijumf odbojkašica Jedinstva 1Foto: Ana Milošević/Danas

Igračice užičkog Jedinstva ostvarile su novu pobedu u tekućem prvenstvu Prve lige.

Užičanke su na gostovanju u Beogradu savladale domaći tim Crno Bele 011 rezultatom 3:1 u setovima (15:25, 23:25, 25:23, 25:21).

Za razliku od prvog seta, koji su odbojkašice Jedinstva ubedljivo rešile u svoju korist, u nastavku utakmice vođena je neizvesna borba, pa je domaći tim u trećem delu susreta 16. kola Prve lige uspeo da smanji prednost Užičanki.

Odlučujući, četvrti set Užičanke su dobile rezultatom 25:21 i tako zabeležile desetu pobedu u tekućem prvenstvu.

Odbojkašice Jedinstva trenutno se nalaze na četvrtoj poziciji tabele sa 28 bodova.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.