Dominaicja superligaša: Novi Pazar prejak za IMT 1

Prvo je kragujevači Radnički došao do brejka na terenu Dinama (3:1), a potom je i Novi Pazar identičnim rezultatom slavio u gostima IMT klubu, u prvom meču baraža za mesto u Superligi naredne sezone.

Iako se na stadionu Čukaričkog igralo u mnogo bržem tempu u odnosu na duel u Smederevu (ni stadion IMT ne ispunjava uslove), greške Beograđana u odbrani gosti su surovo iskažnjavali. Već u šestom minutu, Bojan Čečarić iskoristio je centaršut sa leve strane i lako prevario golmana IMT-a.

U 39. minutu izjednačio je domaćin tako što je Glišić probio po desnoj strani a loptu je sjajno zahvatio Vladimir Lučić, 20-godišnji fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u IMT.

Posle jednog prekida, gosti su ponovo poveli nakon odlične reakcije štopera Rubežića.

U drugom poluvremenu IMT je imao inicijativu. Ali je delovalo da domaći igrači suviše komplikuju u poslednjoj trećini terena.

Novi Pazar je, pak, sačekao grešku Vladimira Lučića koji je prelako izgubio duel u 67. minutu. Usledila je kontra gostiju koju je realizovao Nikčević.