Fudbaleri Zvezde pobedili Čukarički, teška povreda Docića 1Foto: BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na gostujućem terenu Čukarički sa 3:1, u utakmici sedmog kola Super lige.

Zvezda je povela već u trećem minutu golom Nemanje Milunovića, koji je došao do lopte posle šuta Ričmonda Boaćija. Boaći se tokom tada povredio i zamenjen je u četvrtom minutu. U 50. minutu prednost je udvostručio Marko Ivanić, posle čijeg šuta je lopta na putu do mreže pogodila Nikolu Ćirkovića.

Četiri minuta kasnije Gelor Kanga postigao je gol za Zvezdu iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle starta Ćirkovića na Aleksi Vukanoviću.

Oko pola sata pre kraja utakmice fudbaler Čukaričkog Marko Docić morao je na nosilima da napusti teren posle oštrog starta Sekua Sanogoa. Fudbaler Zvezde je dobio žuti karton, a sa klupe Čukaričkog su negodovali i tražili isključenje.

Konačan rezultat postavio je Milan Savić pogotkom u 84. minutu.

Za Zvezdu je večeras debitovao novi napadač Dijego Falčineli.

Crveno-beli su ostvarili sedmu uzastopnu pobedu u ligi i prvi su na tabeli sa 21 bodom.