Trener Zvezde posle poraza od Valensije: Zabrinut sam zbog naše partije u prvom poluvremenu 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle meča 12. kola Evrolige u kojem je njegov tim izgubio u gostima od Valensije (85:81), da su pobednika odlučili detalji.

– Bila je neizvesna utakmica na kraju, odlučili su detalji. Mislim da je prvo poluvreme pripalo Valensiji, ali drugo je nama. Vratili smo se u utakmicu, imali smo šanse. Otvorene šuteve smo mašili, nismo igrali neke akcije koje smo mogli i izgubili smo utakmicu – izjavio je Grk.

On je dodao da je Zvezda imala priliku da ostvari prvi trijumf ove sezone na gostujućem terenu u Evroligi.

– Naravno, treća četvrtina je bila drugačija kao i naš pristup. Naravno da sam zabrinut što se nismo borili tako od samo starta. Ovo je nešto o čemu moramo da pričamo i nađemo način da igramo bolje i konstantnije svih 40 minuta– rekao je Sferopulos.

Crvena zvezda u petak gostuje u Vitoriji protiv Baskonije (20.30), a potom će naredne tri utakmice igrati u Beogradu.