Lep gest Saše Obradovića prilikom ulaska u Arenu

  1. I na kraju utakmice su se i treneri i igrači lepo pozdravili! Lepo je videti tako nešto! A ono što je meni, nezaluđenom gledaocu, uvek strašno tokom svih utakmica je ponašanje, na žalost, velike većine zaluđenih navijača. Takva doza agresije, skakanja, mlataranja rukama, dranja, ludačke mimike itd…kao da 95% hale može odmah posle utakmice u neku duševnu bolnicu na pokušaj lečenja! Tužno! Još kad vidim da su i sasvim malu decu neki doveli…valjda da ih na vreme edukuju kako da postanu zaluđenici!

  2. Pa, to je normalno, oni su pristojni ostavareni ljudi. Nažalost, živimo u takvim vremenima da se ovo ističe kao retkost.

  3. Спорт је ретка област у којој и даље има морала, поштовања, тимског размишљања.
    Обрадовић је велики спортиста и сјајан човек. Баш као и Јаскичевисијус.

Ostavite komentar


Sport

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.