Mirčevski doneo bod TSC-u, Radnik nastavio seriju 1Marin Mirčevski (TSC). Foto: Starsport

U utakmicama 27. kola Superlige Srbije koje su odigrane u subotu postignuti su sledeći rezultati: Proleter – Radnik 0:2 (0:0), Radnički (N) – Vojvodina 1:0 (1:0) i Čukarički – TSC 1:1 (0:0).

U derbiju večeri Radnički je na „Čairu“ do trijumfa stigao golom Pejovića u 16. minutu, pa su se ovom pobedom Nišlije izdvojile na četvrtom mestu na tabeli.

Posle meča trener Vojvodine Slavoljub Đorđević je dobio otkaz, a Mozzartsport prenosi da je glavni kandidat za novog trenera „lala“ Aleksandar Veselinović.

TSC je do boda na Banovom Brdu stigao golom Marina Mirčevskog u 97. minutu, a samo dvadesetak sekundi ranije Škuletić nije iskoristio penal za tim iz Bačke Palanke.

Radnik je savladao Proleter u Novom Sadu i tako ostao neporažen i posle šestog kola u prolećnom delu sezone (po tri pobede i remija). Surduličani se sada nalaze na 9. mestu na tabeli sa 33 boda i uključili su se u borbu za plej-of.