Fudbalska reprezentacija Norveške, Foto: EPA/OLGA FEDOROVAFudbalska reprezentacija Norveške plasirala se u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, pošto je u Njujorku pobedila Senegal 3:2.
Nakon što su se plasirali u nokaut fazu Mundijala, svi norveški igrači su seli na teren i počeli da veslaju zajedno sa svojim navijačima na stadionu…
Ritam je davao lupanjem u bubanj kapiten Norveške Martin Odegard.
🇳🇴🇳🇴🇳🇴 Tras clasificar a la siguiente ronda del mundial, todo el plantel de Noruega se sienta en el campo y empieza a remar junto con su afición en el estadio…simplemente maravilloso 🤩🤩🤩 pic.twitter.com/cEguCkGgw2
— Sopitas (@sopitas) June 23, 2026
Jednostavno nešto što se nikada do sada nije videlo. Predivan način da se proslavi trijumf.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


