Partizan savladao Čukarički u Super ligi 1Foto: BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV)

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 2:0, u meču 15. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su poveli u 33. minutu, golom Igora Vujačića. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, a Vujačić je glavom savladao golmana gostiju Đorđa Petrovića.

Partizan je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. U trećem minutu nadoknade do odbijene lopte u šesnaestercu je došao Marko Živković, koji je zatim uputio precizan šut.

Na tabeli Super lige Srbije Partizan je i dalje vodeći bez poraza sa 43 boda, dok drugoplasirana Crvena zvezda ima osam bodova manje, i jednu utakmicu manje. Čukarički je treći sa 25 bodova.

Partizan u sledećem kolu dočekuje novosadski Proleter, a Čukarički gostuje Voždovcu.