Real Madrid u finišu izvukao bod protiv Borusije Menhengladbah 1Foto: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Fudbaleri Borusije Menhengladbah i Real Madrida igrali su večeras nerešeno 2:2, u drugom kolu Grupe B Lige šampiona.

Borusija je imala dva pogotka prednosti u Menhengladbahu, a oba gola dao je Markus Tiram, u 33. i 58. minutu.

Real je smanjio rezultat u 87. preko Karima Benzeme, a u trećem minutu nadoknade bod španskom klubu doneo je Kazemiro.

Real Madridu je to prvi bod, posle poraza od Šahtjora u prvom kolu. Borusija je zabeležila drugi remi.

Prethodno su u drugom kolu Šahtjor i Inter igrali nerešeno bez golova.

Šahtjor vodi na tabeli sa četiri boda, Borusija i Inter imaju po dva, a Real Madrid je sa jednim na poslednjem mestu.

Real će u narednom kolu igrati protiv Intera u Madridu, dok će Šahtjor dočekati Borusiju.