Sestre Maletić iz Zaječara srebrne na Državnom prvenstvu u atletici 1Foto: M.S.

Sestre Iva i Lana Maletić osvojile su srebrne medalje na Državnom prvenstvu srednjih škola, održanom u Kraljevu.

Učenica Gimnazije u Zaječaru, Iva Maletić osvojila je srebrnu medalju na 800 metara, na Državnom prvenstvu u atletici, održanom u Kraljevu.

Nastupajući za Gimnaziju, Iva je osvojila šest nagrada, tri puta prva na krosu RTS-a, jedna zlatna i dve srebrne medalje na republičkim takmičenjima u trkama na 800 metara.

Njena mlađa sestra Lana, učenica Ekonomske škole u gradu na Timoku, takođe, je osvojila srebrnu medalju na 400 metara.

“Čestitamo Ivi i njenom nastavniku mentoru Milanu Dimitrijeviću! Ivi želimo puno sreće i uspeha u daljem školovanju i sportskoj karijeri”, poručili su iz Gimnazije u Zaječaru.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.