Sigurna pobeda Napolija protiv Torina 1Foto: EPA-EFE/CESARE ABBATE

Fudbaleri Napolija slavili su na domaćem terenu protiv Torina (3:1) u utakmici osmog kola i tako ostali na čelu Serije A sa osvojenih 20 bodova.

Svi golovi su viđeni u prvih 45 minuta.

U 11. minutu je već bilo 2:0 za Napolitance, a strelac oba gola bio je Andre Zambo Angisa.

Prvo je u 6. minutu iskoristio sjajan centrašut Marija Ruia i glavom matirao Vanu Milinković-Savića, da bi pet minuta kasnije utrčao u prazan prostor i nakon izvedenog auta praktično bio sam u kontri, te je sa boka matirao srpskog internacionalca na golu kluba sa severa Italije.

Kviča Kvaraskelija je u 34. minutu sam istrčao pola terena i u pravoj kontri bio nezaustavljiv, kako za odranu „Granate“ tako i za Milinković-Savića, a Antonio Sarabija je postigao utešni pogodak u poslednjim trenucima prvog poluvremena.