FOTO: N1Javno-komunalno preduzeće Beogradski vodovod i kanalizacija saopštilo je da su, posle sanacije kvara na cevi kod Mašinskog fakulteta u ponoć, svi potrošači u opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu, javila je Radio-televizija Srbije (RTS).
Kako navodi RTS, radnici su na terenu i u toku je sanacija rova, a potom sledi čišćenje tramvajskih šina.
Tramvaji na linijama 5 i 2L i dalje ne saobraćaju tom trasom.
Cev kod Mašinskog fakulteta u Ulici kraljice Marije pukla je u subotu jutarnjim časovima.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


