Foto: Pixabay/photimZbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, kod Mašinskog fakulteta, deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad ostao je danas bez vode, saopštilo je JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.
Kako se navodi, zatvaranje vode je u toku, a sanacija kvara počeće nakon njegovog izolovanja.
Iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija očekuju da će vodosnabdevanje za najveći deo potrošača biti stabilizovano do kraja dana.
Nadležni su se izvinili građanima zbog neprijatnosti i zamolili ih za razumevanje do otklanjanja kvara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


