Pukla cev kod Mašinskog fakulteta (VIDEO) 1FOTO: N1

Rano jutros na raskrsnici Kraljice Marije i Starine Novaka pukla je cev, a niz ulicu se sliva voda, javlja N1.

Kako su radnici Vodovoda sa kojima je reporterka N1 razgovarala naglasili, prijavu su dobili oko 7h, a na teren su izašli za desetak minuta, a potom počeli saniranje kvara koji se dogodio na cevi.

Napomenuli su da su prijavu dobili od vozača GSP, te da su morali da obustave tramvajski prevoz, jer su šine poplavljene.

Apelovali su da umesto tramvaja na ulice izađu autobusi, kažu da će se to uskoro i desiti.

Sanacija će trajati neko vreme, jer je kvar veći, javlja reporterka N1.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.