TSC se u Frajburgu solidno držao nepun sat, a onda je potopljen sa 5:0 1Foto: EPA-EFE/RONALD WITTEK

U četvrtom kolu fudbalske Lige Evrope Frajburg – TSC 5:0 (1:0).

Nije delovalo da će srpski vicešampion da doživi brodolom protiv nemačkog bundesligaša. U prvom poluvremenu Frajburg je stekao minimalnu prednost.

Gosti su odolevali skoro nepun sat pri rezultatu koji bi primili kao prihvatljiv poraz, ali su zatim sasvim potopljeni.

Rezultat se kretao ovako: 1:0 Rol u 24, 2:0 Egeštajn u 56, 3:0 Vajshaupt u 69, 4:0 Ademu u 80, 5:0 Doan u 90+2.

U drugoj utakmici u toj grupi Vest Hem je u Londonu savladao Olimpijakos s 1:0 pogotkom Pakete u 73. minutu.

Tabela: Vest Hem 9, Frajburg 9, Olimpijakos 4, TSC 1.