Zvezda izgubila u gostima od Hanovera 1Gavril Subotić (Crvena zvezda). Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Vaterpolisti Crvene zvezde poraženi su u gostima od Hanovera rezultatom 14:11 (2:3, 5:2, 3:3, 4:3) u utakmici 11. kola B grupe Lige šampiona.

Igrači Dejana Savića dobro su počeli meč i polovinom prvog dela poveli sa 3:1, ali su domaći do poluvremena preokrenuli.

Meč je rešen u trećoj četvrtini kad je nemački tim došao do četiri gola prednosti (10:6) nakon što je igrač domaćih Aleksandar Radović realizovao penal.

Po dva gola za crveno-bele postigli su Rodoljub Gajić, Gavril Subotić, Miloš Vukićevic i Stefan Pješivac, dok su po jedan pogodak postigli Marko Radović, Bogdan Đurđić i Dušan Marković.

Na tabeli svoje grupe Zvezda je na pretposlednjem, osmom mestu sa po jednom pobedom i remijem, a zabeležili su devet poraza.

Crveno-beli u narednom kolu dočekuju Pro Reko.