Peter Mađar saopštio da se neće seliti u vladinu rezidenciju, istakao i koji će auto voziti 1Foto: EPA/ Peter Mađar

Mađarski premijer Peter Mađar se neće preseliti u vladinu rezidenciju.

On je to objavio na svojoj Fejsbuk stranici u sredu ujutru.

Mađar je napisao da će nastaviti da koristi plavi Škoda SUPERB, sa kojim se već upoznao tokom svoje turneje po zemlji, kao službeni automobil premijera.

„Takođe bih želeo da istaknem da se neć preseliti u vladinu rezidenciju. Ostaću u kući u Budimu gde su mi deca“, rekao je Peter Mađar.

Premijer je takođe ranije naznačio da će ga umesto Centra za borbu protiv terorizma štititi Hitna policija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari