Ruski list o slučaju Generalštab: Vučić preti, sve neminovno vodi ka jačanju sukoba sa tužilaštvom

  1. Cini mi se, dok sam pazljivo citao Ustav Republike Srbije, da nisam nasao cak ni mogucnost koju isti dopusta, da predsednik Republike Srbije moze uopste i da prigovori tuzilastvu kao nezavisnoj instituciji a kamoli da optuzuje. Ovo je opsti haos u kome mi zivimo. Ovo vise nema nikakve logike.

  2. Sve do sada smo culi i videli od podadulog lazova al da preti tuzilastvu zato sto postuju zakon i ustav to je kap koja preliva casu kriminalnog vode…

  3. U hajci na Kušnera niko nije učestvovao. Lik nam uopšte nije u sferi interesovanja niti nam je kriv za bili šta. Krivi su nam ovi što podeliše ovu zemlju i Beograd da svako radi i gradi šta hoće. Ugradiše nas u staklo i beton.

  4. Neka Vucic vrati državi tih 1.5 milijarde od onih para koje je pokrao i nikom ništa. On to nece osetiti.

  5. Znam sigurno da ovaj komentar nećete objaviti ali moram ovo da kažem!!!!!Da li su građani Srbije svesni da imamo posla sa jednim opasnim bolesnikom?????

  6. Drumski razbojnici . . . Ako niste znali, nema sukoba . . . . I vi i oni pakujete, nema vas više . . . A decu vam nećemo oprostiti, nikada . . .

  7. Kuka za 750 mil.$, jer su Ameri videli kakvu šibicarsku podvalu, (falsifikat, i „lex-specijalis) im je hteo „uvaliti“, koje ni u ludilu nije po zakonu i već bi akteri u pravno uređenoj državi bili na robiji! Nije kukao kad je Mićko uništio EPS, i nov, najmoderniji / najskuplji Bager za kopanje uglja!??

  8. I sa jedne i sa druge strane. Interesantno je ko je nadležan za istragu o organizovanom kriminalu u pravosuđu. I tužilaštvo i sudstvo su korumpirani. Ko je tu nadležan da razmrsi to klupko.

  9. Lično mislim da to ruglo nije smelo da čeka dosad da bude srušeno. O kulturnom dobru onako kako sada izgleda nema ni k od kulture. Međutim,to ne znači da se oko toga treba mnogo trošiti. Nije ni trebalo da se proglasi kulturnim dobrom. Gde je to u svetu ruševina opasna po okolinu,,kulturno dobro,,. Budalaštine.

  10. Svako ko je i malo normalan zna da ne može nikome ništa prodati niti pokloniti dok ne predje u njegovo vlasništvo.tako je i sa ovo. Zgradom gde je pametnjakovic prvo poklonio zgradu a ista pod zaštitom države i ne može se ni prodavati ni poklanjati.sam je kriv za nastalu situaciju.

  11. Ovo je pogresan pogled na cinjenicno stanje.
    Ovo ocigledno Stetan ugovor po nasu stranu. Mi ulazemo odmah( zemljiste i infrastrukturu) a dobit je daleka i neizvesna. Mozda bude 100 dolara….npr..
    Slica je Ugovor o Beogradu na vodi….

  12. Podrška za TOK! Konačno postoji barem neko u ovoj državi ko radi svoj posao onako kako treba.

  13. Vučić može samo da preti svojoj porodici, a gradjanima i narodu ne. Sramota je da uopšte se to i pominje.

  14. Nema popuštanja! Ko se ogrešio o ustav i zakon mora da odgovara! A ne ova banana država!

  15. Када преседник каже да је Ср**** изгубила толико новаца читаш другачије …

  16. To je ruglo i treba ga srušiti, ali zakoni moraju da se poštuju mada i oni nisu dobri kao ni vlast posebno InstitucijaA. Ne može sve da bude kako InsttucijaA kaže. Gde je nezavisnost pravosuđa? Gde su mnoge stvari koje je InstitucijaA obesmislila? Expo? Nac stadion? Pretorijanska garda u belim čardacima? Jednim potezom InstitucijaA može sve da obriše ili da napiše. InstitucijaA je sila može sve. Sloboda narodu!

  17. Srbiji je naneta ogromna steta od strane korumpirane hostaplerske vlasti u iznosu od desetina milijardi evra za ovih 35 godina. Sistemaki unistene institucije, školstvo, zdravstvo, moral u drustvu. 16 mrtvih kao posledica sistemske korupcije. Sada i ovo sa Nis-om koje nas vraca u 90. Nemamo trenurno toliko zatvora za sve vas al igzradicemo nove!

  18. Koji nazovi precccednik , koji se u sve mesa, razume se kao marica, Srbija je izgubila ka si ti tvoja“svita“ se dočepali Srbije, razbucali je i podavili se u novcu gradjana , sve prodali i pokupovali, narod leči decu apelima,, humani ljudi pomažu svim silama da obrišu suze mnogima i bolesnom i zdravoj deci , ministar onaj pre Macuta , ostavci bio pa se uljudio da dodje po zavrsenom poslu kod dečaka koji je ostao bez oba roditelja u nedodjiju, ljudi skupljaju da starima koji su ostali sami jer ste im decu oterali , da kažem i ovo mada se sve zna koliko ste opljačkali narod preko EPS-a, šta je uradio Grčić, Gašić ceo Kruševac je dobio, od opljačkanih novaca, ostavite Srbiju golohuzu bez gaća, imala bi da nabrajam to što kao gradjani znam i hh sram da vam bude svima

Ostavite komentar


Svet

Naslovna strana

Naslovna strana za 24. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.