U Dečjem kulturnom centru Beograda 22. februara u 12 časova održaće se premijera predstave „Devojčica sa šibicama“.
Zajedno sa svojim vršnjacima predstavu mogu da prate slepa i slabovida, gluva i nagluva deca. U Pozorištu koje reciklira ulaznica će biti pet praznih iskorišćenih limenki. Ukoliko neko donese još deset, dobiće poklone Izdavačke kuće „Škola plus”.
Iz Dečjeg pozorišta „Čarapa” zahvaljuju Sekretarijatu za kulturu, Privrednoj komori Srbije, Recan fondaciji za reciklažu limenki za piće, Ball packaging Europe Belgrade i Izdavačkoj kući „Škola plus” na svesrdnoj podršci.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


