Prethodne sedmice, iako su zabeležene visoke temperature, mobilni timovi JKP „Gradske pijace“ kontrolisali su komunalni red na pijaci „Banjica“.

Tom prilikom uklonjene su improvizovane tezge i kutije sa kojih se vršila nelegalna prodaja. Kontrola je nastavljena i na pijacama „Smederevski đeram“, „Palilula“, „Skadarlija“, TC „Novi Beograd“, „Zemun“, „Blok 44“, „Zeleni venac“, „Karaburma“, „Mirijevo“, „Dušanovac“ i „Braće Jerković“. Pri ovoj kontroli napisano je ukupno osam potvrda o oduzimanju robe i jedna prijava sudiji za prekršaje.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari