Dom omladine Beograda i Udruženje „Ljudi za životinje“ organizovali su drugu veliku javnu akciju udomljavanja napuštenih pasa i mačaka.
Dom omladine Beograda je u februaru ove godine bio prva ustanova kulture koja je otvorila svoja vrata ovakvoj akciji, čiji je cilj bio podizanje svesti građana o pravima životinja.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


