Dvojica komunalnih policajaca napadnuti su juče na autobuskoj stanici u Požeškoj ulici, a zbog povreda prevezeni su u Urgentni centar.
Incident se dogodio u toku prepodneva kada je jedan napadač najpre verbalno počeo da vređa i provocira komunalne policajce i sve to snimao mobilnim telefonom. Jednom od njih se uneo u lice i pitao: „Hoćeš da te snimam”, nakon čega ga je udario po licu i naneo mu povrede jagodične kosti. Drugi komunalni policajac je odmah pritrčao da mu pomogne, ali je napadač njega posekao po ruci i naneo mu povrede po nozi.
Napadač je uhapšen i priveden u najbližu policijsku stanicu, a komunalni policajci su zbrinuti u Urgentnom centru.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


