Treći po redu festival „Beograd svetlosti“ otvoren je sinoć u kulturnom centru „Grad“ i biće otvoren do 16. septembra.

Na otvaranju je nastupio bend „Kill me laser“ Kroz pet programskih celina, festival se i ove godine obraća stručnjacima, studentima, školskoj i predškolskoj deci, kao i najširoj javnosti. U vidu izložbi, instalacija, predavanja, radionica i muzičkog programa predstaviće se umetnici, dizajneri, arhitekte i ostali stručnjaci iz Francuske, Portugala, Nemačke, Švedske, Italije, Austrije, Danske, V. Britanije, SAD i Srbije.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari