Iako vreme nije bilo povoljno za kupanje, juče je počela zvanična sezona na Lidu.
O bezbednosti kupača brinuće obezbeđenje, dežurni lekar i ekipa od pet spasilaca, koji će dežurati svakog dana od 10 do 20 časova.Prelaz preko pontonskog mosta na plažu Lido za sve posetioce je besplatan.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


