Osma po redu besplatna škola tenisa za decu uzrasta od sedam do 12 godina počela je juče na terenima GO Palilula na Adi Huji i trajaće do 20. avgusta.
Šezdesetoro osnovaca, koliko se ove godine prijavilo za školu tenisa, imaće priliku da dva puta nedeljno pod nadzorom profesionalnog trenera uče osnovne elemente teniske igre, kao što su bekhend, forhend, servis i volej udarac. Nedavno je na terenima na Adi Huji održana prva liga tenisa u gradu uz učešće dece koja su proteklih godina pohađala upravo školu tenisa u organizaciji GO Palilula i TK „Palilula“.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


