Politika • 24.06.2026. 20:44
Naslovna strana za 25. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Kad neko „po difoltu“ (default (engl.) = podrazumevano) spada u idiotsku ekipu, onda je neminovno i sam idiot…
A koje to televizije nisu Srpske? Ili su mozda one najsrpskije recimo Informer, Pink, itd. Ne delite ono sto se ne deli g. Bratina. Ako g. Vucic deli narod na njegove i one koji nisu njegovi a po Ustavu je Predsednik svih gradjana Srbije, znaci ne sme da deli. A jos manje g. Porfirije ima pravo da deli narod a poceo je a koliko vera kaze svi su pre bogom isti, tako mi se cini a Bog ne pravi razliku koliko je poznato. Tako da bi bilo lepo da prestanete sa ovakvim blamazama. Blago nama sa svima vama. Ziveli
Srbskih nema ima SNS ovih. Srbiji trebaju slobodne televizije. Ne pripadam nikome i ne zelim da gledam sve iste programe bez kriticke reci. Ovaj rezim nas je ostavio van Evrope, najlosiji standard od svih bivsih republika, najlosije penzije i plate i kupovna moc u odnosu na potrosacku korpu. Mene ne zanima Beograd na vodi, vila Zeljka Mitrovica, kapital Vucica brata i sl. Zanima me moj zivot i mog komsiluka iojih sugradjana.
Batinom se uobičajeno maše. A Njegoš je odavno napisao: „Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom“. Naravno, mafiji to ne smeta. Operisani su od mnogo čega ljudskog. i da nastavim; „Al’ tirjanstvu stati nogom za vrat, dovesti ga k’ poznaniju prava, to je ljudska dužnost najsvetija“.
Da je Bratina bitan i kvalitetan nikada ne bi bio postavljen na funkciju ministra jer onom koji ga je postavio ne bi odgovarao.
E nesrećna Srbijo šta si dočekala! Dobro je da ovo ostane zabeleženo!
To znači da tebe proglase da si mnogo lep,a vučica da je pravi demokrata koji se ne meša nigde i ne bije narod. Olupino jedna!!!
Kakav papak,ajde da se nateraju i fa prenose sto kaze satana.
Kakva njuska.Da budu “ srpske“ ,bolje reci ministre za prodaju magle,da budu radikalske i sns sekte.
Ministri skupljeni po sistemu K&K, pa se ovaj nesrećni lik uklapa u taj narativ.
Objektivni kao npr informer jel?
Nikako da razumem šta nije u redu sa ovakvim Putinovim patriotom ? Dok ministruje u proevropskoj vladi…
Ko si bre ti.Dugujes izvinjenje gradjanima Srbije i Evropske unije,za debilno ponasanje..Imas li malo morala,nesreco..
Ako N1 i Nova S treba da „postanu“ srpske televizije na način kako je Bratina „srpski“ ministar, onda ih ja više neću gledati. Jer to znači da će od N1 i Nove S „ministar“ napraviti TV Informer i od srpskih para finansirati TV bljuzgu i najgori politički rijaliti. U tom blatu se ovi ministri odlično snalaze!
Ministar informisanja izjavio:; „da se televizije N1 i Nova nateraju da budu – srpske televizije“. ??? Tipičan ministar iz „naprednjačkog“ bureta. Informisanje nema nikakve veze sa – nacijama. Međutim, vođa naprednjaka najviše ceni kod svojih ministara – neznanje. Ko nije sklon neznanju – nema šanse da bude poslušnik u diktatorskim strankama. Ko želi u sns ministarsku fotelju – prvo mora da nauči da tapše i klima glavom kad god vođa drži govor. Zato ćaci ministrima ne treba zamerati kad samo ponavljaju gluposti vođe. Jer njihov posao i jeste da budu megafoni. Preko kojih vođa šalje glupe poruke svojim biračima. Jer misli da birači sns najbolje razumeju- gluposti i lupetanje? Na žalost, izgleda da je vođa sns dosta dobro procenio svoje birače. !?
Na kojima je sada da to, na sledećim izborima – demantuju. ( ako se dozovu -razumu?)
Najviše me brine da li će većina stanovnika Srbije zapamtiti: za koje zlo nikako ne bi smeli da glasju na sledećim izborima!
Ne lupaj gluposti,lazi su prevrsile odavno meru.
Smiri se i ne lazi vise.
Bratina ljudi ginu godinama zbog vaših lopovluka . To mora da se čuje i vidi , nemaju ljudi račune da plate od svog poštenog rada . Ta vaša sekta mora da odgovara za sve što je rađeno protiv zakona , pre ili kasnije biće tako .
Objektivno si nebitan.
Da li Kinezi plaćaju Srbiji porez?
Vas gospodine treba smeniti.
Vi, takvi, govorite za, Vecinu gradana da, su . Blokaderi, teroristi. Raslirynetexmrznnu I prostakluk.
Niste, predstavnik gradanaSrbije. Jo’s nesto, NATERATI mozete samo STOKU da, Vas slusa.
One poštuju zakone u ovoj zemlji inače bi ste ih zatvorili, porez takodje placaju ovde , a ti nazovi ministre informisanja pitaj tvog gazdu da dozvoli da svima budu dostupne jer ce tako vise da zaradjuju i samim tim veći porez da placaju.
Da budu Srpske??? Ovog na doživotnu da ne vidi svetolst dana
Mislim da je krajnje vreme da se prenose izjave ovakvih likova.Nebitni su.Pumpaaaaaj
Jedina reč – kreten! Ali ih je malo više u vlasti, pacovi koji će čim brod počne da tone da se razbeže!
Prvo ovaj lik mora biti Srbin iz Srbije pa govoriti o nama koji imamo grobove cukun -cukun dedova u Srbiji koji su se za Srbiju borili protiv Turaka I izborili.
Mislis objektivne kao informer, pink…