Dva zlata, srebro i bronza za kik boksere iz Zaječara na 5. Internacionalnom turniru u Bugarskoj 1Foto: Glassporta.rs

Takmičari Kik boks kluba „Fajt tim 019“ iz Zaječara nastavljaju sa dobrim rezultatima. Nikola Milenković osvojio je zlato u kategoriji seniora, dok su u kategoriji pionira osvojene tri medalje.

Minulog vikenda u Kozluduju, u Bugarskoj, na 5. Internacionalnom turniru održanom od 10. do 12. Juna, kik bokseri iz Zaječara osvojili su četiri medalje.

Trener i predsednik KBK „Fajt tim 019“ Nikola Milenković u kategoriji seniora do 71 kilograma, u  dva meča zabeležio je dve pobede, pa kući nosi zlato i pobednički pehar.

I pioniri su bili uspešni.

Luka Nikolić je osvojio zlato, Stevan Vučenić i Nemanja Aleksić su izborili bronzane medalje.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.