Pet medalja za kik-boksere iz Zaječara na Prvenstvu centralne Srbije 1Foto: Glassporta.rs

Članovi Kik-boks kluba „Fajt tim 019“, nastavljaju sa dobrim rezltatima. Na Prvenstvu centralne Srbije u Pirotu, oni su osvojili pet medalja i otvorili sezonu na najbolji način.

Na Prvenstvu centralne Srbije u Pirotu, članovi Kik-boks kluba „Fajt tim 019” osvojili su pet medalja od kojih su četiri zlatne i jedna bronzana.

Zaječarci su na pravi način prezentovali svoj klub, ali i grad iz koga dolaze. Dvojica su nastupila u kadetskoj konkurenciji, po jedan u pionirskoj i juniorskoj, dok je jedan takmičar nastupio u seniorskoj konkurenciji.

U konkurenciji pionira, zlatom se okitio Luka Nikolić, dok su u seniorskoj i kadetskoj konkurenciji najsjajnije medalje osvojili Aleksandar Milivojević, Uroš Canić i Petar Stančev.

Žarku Stojkoviću u juniorskoj konkurenciji, pripala je bronzana medalja. Treneri su zadovoljni startom nove sezone, i smatraju ako su takmičari osvojili ovoliko medalja u najzahtevnijoj discipline K1, u nastavku sezone mogu se očekivati još bolji rezultati.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.