Region • 01.09.2022. 15:43
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Botoksirani ispeglanko moraće da odigra još jedan čin drame: „LJudi opljačkaše me, otpustiću ih“
Da je pameti, a nije, svi ooerateri bi ovig zagadjivaca okoline skinuli sa distupne liste kanala…..
Zdravorazumna odluka BH Telekoma, imate podršku građans!
Svi operateri u okruzenju treba to smece od programa da izbace. Mitrovic je obicna budala
Taj šljam od televizije treba ukinuti.Ove vulgarnosti u eliti ( zadruzi) što truje omladinu , treba što pre skloniti
Ima Bosna pravo,jer na Pinku ima nacionalizma.I dje ima nacionalizma,ima mrznje,svadje,a zbog cega zbog vere,koju ppstuje samo kad je neki praznik,i to preko guzice.A Popovi max sire mrznju.
Bravo za njih! Alo ovde još ima makar zrno pravde i pameti, nakon promene vlasti, pod hitno treba oduzeti dozvolu za rad Pinku, kao I ostalim režimskim trovačnicama uz krivičnu i profesionalnu odgovornost za sve što su radili pod Vučićevom kontrolom.
Kako će da sprovedu tako masovno odvikavanje? Kada počnu krize, obilno znojenje…
Treba ih sve ukinuti.
Izuzetno toksičan taj Pink, gori je i od Černobila.
Sta su zapravo bosnjaci. Jesu li to oni nasi na Ic ciji su dedovi prodali veru za tepsiju ribe. Ne razumem te ljude. Pricaju Srpskim, nasim jezikom i dalje,nisu presli na turski a i dalje nesto pljuju. Stide se svog porekla. Nema goreg od toga
Bravo, tako i trebs. Da su ljudi samo malo odgovorniji, pink kaljuga bi bila ugašena.
Ukloniti to smece iz etra !
Bravo za njih,da je srece da i Srbija to uradi al nece dok je zvalo na vlasti ne skida se sa Pinka