Nikola Lazetić je najnovije i najtraktivnije pojačanje Vojvodine za novu sezonu. Mada je do skora odlučno odbijao mogućnost nastavka karijere u srpskom fudbalu, bivši kapiten potpisao Crvene zvezde juče je potpisao jednogodišnji ugovor sa „lalama“, čiji je dres već nosio u takmičarskoj godini 1997/1998.


Tridesetdvogodišnji vezista u karijeri je igrao još za Železnik, Milicionar, Obilić, italijanske klubove Komo, Kjevo, Sijenu, Đenovu, Livorno, Torino i Lacio, a neko vreme proveo je i u turskom Fenerbahčeu. Ovog leta je, uz dosta teških reči i međusobnih optužbi, najviše sa sportskim direktorom Ivanom Adžićem, napustio Zvezdu, koja mu je ostala dužna ne mali novac, baš kao i Novosađani njegovom rođenom bratu Žarku.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari