Univerzitet u Nišu: Foto (BETAPHOTO/SAŠA ĐORĐEVIĆ)Niški studenti u blokadi pozvali su kolege i građane da u petak 15. maja učestvuju u akciji „osvežavanja“ svoje garderobe ili cegera iscrtavanjem poruke „Studenti pobeđuju!“.
„Ponesite majicu, duks, ceger ili bilo koji komad odeće koji želite da osvežite, a mi ćemo ga sprejevima ukrasiti porukom ‘Studeni pobeđuju!’ Dođite da zajedno širimo energiju zajedništva, kreativnosti i da proširimo poruku gradom!“, navodi se u pozivu studenata.

Garderoba će moći da se „osveži“ na dva štanda – kod Tržnog centra Kalča i u parku Svetog Save, kod sata.
Akcija počinje u 16 časova.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


