Studenti pobeđujuFoto FoNet Ognjen Stevanović

Niški studenti u blokadi pozvali su danas kolege i sugrađane da u petak, 15, maja, učestvuju u „akciji osvežavanja“ odeće i cegera ispisivanjem „Studenti pobedjuju!“.

„Ponesite majicu, duks, ceger ili bilo koji komad odeće koji želite da osvežite, a mi ćemo ga sprejevima ukrasiti porukom ‘Studenti pobedjuju!’ „, naveli su na Instagramu.

Ta akcije počinje u 16.00 na kod Кalče i u parku Svetog Save.

„Dođite da zajedno širimo energiju zajedništva, kreativnosti i da proširimo poruku gradom!“, pozvali su studenti.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari