Opština Bečej odbija donaciju 42 parkovske klupe koje su želeli da joj poklone građani

Ostavite komentar


  1. Naivni su moji Bečejci. Ne kontaju da klupe treba da kostaju milion evra a ne milion dinara. Na tu vrednost u dinarima, jos i poklon nema ugradnje i korupcije koju vlast voli.

  2. Тако не могу да узму који динар

  3. Neće donaciju ni poklone jer tu ne mogu da se ugrade! hahahaha bolje neki sumljiv tender hahahaha retardi sns sps

  4. Pa ako postave besplatne klupe kako onda da pokradu bužet ? Kad se oni ugrađuju klupa košta 1000 evra komad.

  5. Jao pa što ste to uradili. Pa sad ne mogu gospoda iz opštine da se ugrade. Pa niste to trebali raditi

  6. Pa prosto je, dajte opština rima mito i prihvatile poklon! Nisu navikli da rade za narod nego samo za svoj džep!

  7. Које је образложење за ово.Боже,освести људе који немају свест.

  8. Opstinarske kluoe ce kostati gradjane 10 puta vise, pa ce neko zaraditi od tog posla

  9. Pa kako oni da se ugrade…treba da stavljaju neki fuš..koji ce menjati svake dve godine….cenim da bi te klupe umesto gradjanskih 1.3 miliona …ovako kostale 3.1 miliona ….

  10. MENI TREBAJU TRI KLUPE DA POSTAVIM NA GROBLJU LESCE, GDE MI JE SUPRUG POGINUO OD KASETNE BOMBE 1999GOD

  11. Nevidjeno. Ali razumljivo. Gde je tu zasluga Opstine. Kako ce se sad ugraditi za taj posao njihovi drugari. Ne, necete dobiti, pa cak ni klupe. Da se ja pitam, postavila bih te klupe. Bas me zanima da li bi se opstinska vlast usudila da skloni, s obzirom da je ceo slucaj dobio medijsku paznju.

  12. Пошаљите их нама у Нови Сад.Ми ћемо бити срећни kaže:

    Шта овде да попуним

  13. Postavite klupe…nece ih niko skloniti! Klupe su na korist svih gradjana! Nesto tu nije u redu,zasto bi se neko protivio…necemu sto je djaba? Deluje mi kao neka ucena sa necije strane,sa cije…to je diskutabilno!??

  14. Akcija je za svaku pohvalu. Ali iza svaki ovakve „dobre“ namere postoje i one skrivene. Dok te skrivene ne budu otkrivene, oprez.

  15. Nisu sposobni da obezbede a kada se narod skupi i stvori nesto naidje na zid. Daj Boze da ne ukradu i prodaju, ili zvalavi ne donira drugoj opstini to je standardna praksa ove bagre.

  16. Корумпирана лоповска багра из Општине је имала план да те клупе плати по дрсетострукој цени (попут сата на Тргу републике у Београду), а грађани су јој набавком клупа покварили „посао“!

  17. Ljudi skupili novac i neko napravio dobre klupe za 264,5 eura po komadu; ne moze lopinama da se uklopi nikako , a vidi se u cijem interesu rade i koga predstavljaju, narod sigurno ne!

  18. Kvari im se dil. Treba oni iz opstine da se jedno 3 puta ugrade u cenu I postave klupe.

  19. Gradjani su trebali da ponude Opštini ove klupe za veliku sumu novca, novac se izdvoji iz budžeta i onda se isti podeli opštinskim glavama. Oni to tako vole, ne vole oni ništa „za džabe“.

  20. Svašta,pa zar nije i vrapcima sa grane jasno zašto blokiraju postavljanje tih klupa?Ne mogu da se ugrade u cenu jer su donirane.Ne treba biti prorok niti stručan da bi se povezali lončići.Gde se ne moze ukrasti,ugraditi-lopovi neće pristati.Badava ste dobri ljudi Bečeja krečili.

  21. Ako se pitate zasto je akcija blokirana, znajte da se ovako niko iz opstine, a ni od onih koje bi opstina odredila za pobedbika ‘tendera’ da je ovaj projekat isao preko opstine, ne moze nakrasti novca. Eto zato ne prihvataju donacije. Nema kradja i punjenja dzepova… Sramota!

  22. Sramna odluka lokalne vlasti, gradjani ponizeni.
    Iz budzeta 0 dinara ali i u njihove dzepove 0 dinara, otud blokada!
    Sram vas bilo!!!

  23. Nisam doktorirala , ALI Je DAKKLLENM Pitanje Kakav je to DR Vuk Radojevic predsednik Opstine , KOJI Neda da Gradjani Svojim Sugradjanima Poklone Klupe za Park , u Beceju , da Nije mozda Doktor Mengele Nedaj BOZE ,,,

  24. Uz poklonjene klupe su trebali da daju i kovertu,ovako su ostali kratki za procenat.

  25. Klupa u parku je dokaz kulture i dobre volje. Nova klupa je najlepši poklon koji treba prihvatiti i što pre postaviti na odgovarajuća mesta u Bečejskim parkovima i šetalištima.

  26. Da postave klupe i parkovima pa da ne mogu da zidaju. Taman posla, beton, samo beton!

  27. Građani su odavno shvatili „u kom grmu leži zec“ :). Opštinarima nedostaje ono čuveno „koliko je tu moje?“
    Ne bi me začudilo da u nastavku korisnici klupa moraju da ukucaju SMS i plate uslugu sedenja na klupi po satu.
    Nama u Nišu išpartaše ceo grad parking mestima, čekamo da to urade i na periferiji.
    Para im nikad dosta.
    Pozdrav dragim Banaćanima, sviće…

  28. Jednostavno je
    Opštini više prija da toliko klupa plate 5 miliona i podele pare sa ovim što je nabavio klupe. Kod vas ne mogu da se ugrade.

  29. Jbg, klupe nije pravila SNS firma tako da novac nije legao u prave ruke , tako da nema postavljanja dok se iz budžetne kase ne izvade pare za lošije klupe koje su znatno skuplje e one će moći sa budu postavljene .

  30. Kako da dozvole kada se niko iz opštine nije „ugradio“ u taj lepi gest gradjana i privatnika.

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.