Petarda bačena među građane tokom odavanja počasti žrtvama stradalim u „Ribnikaru“

Ostavite komentar


  1. Dali je ovaj top upozorenje..za još nekoliko topovskih upozorenja?

  2. To vam je SNS strategija, a predvodnik svima njima je Aleksandar Vučić, najveći srpski promašaj.
    Bacati topovski udar pri odavanju pošte, to može samo SNS pamet da smisli. A verujem da neće nikoga da otkriju.

  3. Sutra ce baciti rucnu bombu ili ce gadjati snajperom. Oni su to radili po Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i po Kosovu. Ako misle, da ce ih nove zrtve, odrzati na vlasti, makar jedan dan duze, bice zrtava.

  4. Pa tog bolesnika izvesti pred Roditelje i Građane, da objasni nameru.
    Posle u Lazu i baciti ključ.

  5. Ako oni u ovom trenutku mogu da to urade,sta će uraditi,ako izgube izbore?Pobiče pola Srbije

  6. Neće ga naći. To je za pravu policiju 15 minuta posla. Stanari im mogu prstom pokazati koji je stan moguć.

  7. Gospodine Tromi,izgleda da mnogo mrziš,mržnja će te postavi na neko mesto koje nije za normalne.Koje i gde gađao po tom mestima što spominješ.Čim javno pišeš znači da imaš dokaze.A ako ih imaš onda ih predaj tamo gde treba da se svi oni procesuišu a ne da šetaju slobodni.A ako pišeš jer je neki tamo izmislio neku laž ,onda si i ti za procesuiranja jer širiš laži.Laži koje mnogima može da nanesu štetu.

  8. Неко је бацио петарду из околних зграда, никаквог топовских удара није било, моја ћерка је била тамо

  9. Ovo…ovo može samo monstrum da uradi!
    Iako nisam iz Beograda tugujem i mislim ceo dan na tu zverski ubijenu dečicu i njihovog čuvara, tako da sam dodatno potrešena ovim neljudskim činom! Tuga za sve nas!

  10. Ovo samo može biti delo bolesnog pojedinca i ništa drugo. Samo bezumnik može nešto ovako uraditi! Nema potrebe za politikom u ovom slučaju, čak je i neumesno.

  11. Lažovi, dajte snimak kada je bačen a ne posle gde se narod kreće. Lažeteee

  12. Ocigledno su se osilili..zna olos da se ih panduri izvlaciti ako zagusti..

  13. Možete li nama neupućenima objasniti šta znači „baciti topovski udar“? Šta je to tačno?

  14. Da li stvarno ima tolikih bolesnika i budala, da na ovaj tezak dan za roditelje, nas gradnje, i nas roditelje, moze neko da je toliki bolesnik.

  15. Jos jedan radikalski olos na delu. Bacati topovski udar na takav dogadjaj, zalosno bi bilo ostaviti ga u zivotu.

  16. Тај ко је то урадио- на доживотну робију.

  17. Da podsetim da je na plisane igracke ostavljene na zeleznickoj stanici u Novom Sada za poginule, urinirao član sns. Zlo i bolest sa kojim je narod srbije suocen je toliko da moderna medicina na njih nema odgovor.

  18. Samo sekta (ekonomska,kriminalna,finansijska,državna,umobolna) može bacati topovski udar,petardu, na mrtve i žive !!

  19. Kakve predpostavke?Citam i ne verujem…sta se pise u komentarima! Zasto odmah okrivljujete…da je to neko izbSNS-a,gde je logika?Zar bi ovo neko od njih uradio? Na komemorativnom skupu su gradjani…kojima ne pise na celu za koga su,ima ih iz SNS,i ostalih stranaka i onih koji nisu ni u jednoj stranci!Ovo je bezobrazluk…na ovakav nacin komentarisati,lepiti etiketu,pri tom ne imati pojma ko je tacno to uradio.Ljudi,daj malo,dozovite se pameti,nema smisla.Evo kruzi informacija…da je bacio petardu neki maloletni decak,jer mu je bilo zanimljivo…zato sto je video puno ljudi,ne shvatajuci…zbog cega su se ljudi tu okupili! Ovo su sve nagadjanja!

  20. Biljka,trebala bi da dokazes to sto si napisala! Vecina nas je u zabludi i cudu,vidim da raspolazes sa informacijama ko je to uradijo,a ima vas jos koji to tvrdite!

  21. Hoće li neko da objasni zašto se UOPŠTE ne pominje Dubona? Da li zbog tate vojnog lica? Bar od vas sam očekivala više. I tamo su stradala deca malo starija ali deca.

  22. Čitam komentare i ne razumem da li je moguće bar na ovu temu ostaviti po strani politiku,Vučića,Sns,Đokića,studente ….. Mislim stvarno ljudi da li ste toliko poludeli svi redom? Plašim se da će zbog konstantnog pominjanja Vučića ishod biti upravo suprotan i da ćemo mi biti ti koji su izgubili izbore. Opet! Malo je previše non stop slušati o dotičnom na svim njegovim a i vašim kanalima i štampi.

  23. Kako će taj ludak moći veceras da spava, kako sebi da pogleda u lice šta je uradio. To moze da uradi samo teski psihopata.

  24. NAPISACU OVO I NIKAD VISE NISTA.
    Mozda je vast najgora, ali od nas nema nista gore. Ljudi moji, ovaj zivot je prekratak za toliku mrznju i bes.
    Svi smo mi razliciti, ali samo trunka postovanja i sve ce biti ok.
    A ovi sto bacaju petarde (a ne neakav zvucni udar) njima ni bog ne moze da pomogne. A ostalim budalama koji misle da su plave krvi.
    Pa jad zavrsr u iurgetnom traze da im bilo ko da krv!!!! Jos jednom izrazavam postovanje prema jadnim roditeljima nastradalih.
    Pozdrav svim normalnim i kulturnim ljudima.

  25. @Gv
    Mi nemamo zvucni top. Imamo ali ga nismo koristili. Nadstresnica nije rekonstruisana. Kosovo je Srbija.

  26. @Dragana
    Tako je bilo od same tragedije. Samo se pricalo o Ribnikaru a malo o Duboni.

  27. I to se dešava u zemlji koju vode moralni patuljci ograničenog intelektualnog kapaciteta, nesposobni da razlikuju ljudskost i humanost od politike. Jednom rečju, primitivizam.

  28. Podrška ovim jadnim ljudima, kad se setim tog dana i sutradan Dubone u Malog Orašja. Neka jeza u vazduhu , duša da ti prepukne. Nikad se ne ponovilo nigde.

  29. Očigledno ovde ne kapiraju da je topovski udar jaka petarda. Neko je bacio sa prozora na okupljene ljude. Niko nije povređen fizički, ali moralno smo svi odavno razneti. Ništa narod nije shvatio posle ove tragedije, da je okruženje dečakovo, čiji su roditelji priznat deo, dovelo do zla. Onda je dešavanje poguralo zločin u Duboni i Orašju od sličnih umova. Nadstrešnica nije direktno vezana, ali isto otimačko okruženje je omogućilo nemar i bahatost i na kraju, ostadosmo i bez te dece.

  30. Odavanje pošte svim nastradalim u školi Vladislav Ribnikar,Duboni i Orašju je civilizacijski čin. Međutim, stradali u Domu za stara lica u požaru u Velikom Borku kod Barajeva su zaboravljeni, kao da se ništa nije desilo.

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 24. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.