Foto: Pixabay/com77380Javno komunalno preduzeće „Vodovod i kanalizacija“ apelovalo je na Novosađane da vodu ne koriste neracionalno.
Kako ističu u ovom preduzeću, vodostaj Dunava je tri metra ispod proseka za ovo doba godine.
Zbog toga mole građane da vodu ne koriste bahato i neracionalno.
„Pitka voda nije za zalivanje ulica i travnjaka iz hidranata. Čuvajmo vodu danas, da bismo je imali sutra“, poručuju iz Vodovoda.
Više informacija iz Novog Sada čitajte na posebnom linku.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


