„Car je go, zatvaranje studenata zbog posete Vučića čist je fašizam“

  1. Onomad su tako preventivno pretvarali problematične pojedince kad bi u varoš stizao drug Maršal.
    Ko god da je najveći sin naroda i narodnosti, mora strogo da se pazi…

  2. Odgovorni Načelnik PU Kragujevac Sebek I načelnik JRM Kragujevac Bojan Antic. Pribeleziti zbog lustracija. Ovo je bilo protivpravno lisavanje slobode.

  3. Kakva je to kukavica koji nesme da se sretne sa studentima. I on sebe naziva predsednikom naroda Srbije. On priča o demokratijina ovamo vrši teror silom strahom i batinasima primorava ljude da ga vole iniskazujubmunodanost. Kako je to jadno kada moraš silom da innovcem da kupuješ ljubav i birače na izborima. Boji se on izbora jer zna da posteno ih neće dobiti samo kradom glasova sto njemu neće biti prvi put. Nema šanse da sakupi ni za miting više od 50.000 ljudi bez ucene i autobusa.

  4. Milivoje Radakoviću@ da li je to pravilo
    provodila UDBA kad je Zoran Djindjić bio Premijer? Nije Milivoje,UDBA čuva
    samo crvenocrne,njihove pulene.Komu
    niste i radikale,da budem jasniji.

  5. Znate li jednu zemlju gde nije tako. A dali je to fašizam nezam, voleo bi da ga nigde nebude.

  6. @Ljuba
    Zoran Đinđić, pokoj mu duši, nije hteo da izigrava najvećeg sina, pa je ostalo upražnjeno mesto u narodnoj duši…
    Tak’i nam narod – radikalsko-komunjarski…

  7. Pa ako znate da je tako, zašto se sada ne borite protiv vlasti. Zašto čekate da pokradu izbore… onda je kasni!!!

  8. Totalitarni sistemi mogući su tamo gde se na to pristaje.
    Dok ne shvatimo da će na svim izbvorima, možda i decenijama, pobeđivati sadašnji režim, čak i ako ne pređe cenzus, biće kako je i sada.
    Na izbore ne treba izlaziti. Treba režim do kraja ogoleti. Pa tek posle posve novog vida političke borbe tražiti svoje mesto u političkim utakmicama. To je dug i jedino siguran put.
    Shvata li se ovde da je režim već završio pripreme i za izbore 2030. i da sada intenzivno radi na pripremama za izbore 2034. godine, što je i najavio svojim nedavno obznanjenim programom?
    Potcenjivanje jakih slabi možda i jače od njih.

  9. @Gojko
    Predlažete, dakle, strategiju čobančeta koje se naljutilo na selo?!

  10. Nisam verovao da ću ikada glasati za partiju na vlasti – ali sada ste me vi naterali upravo na to.
    Dakle neću glasati za vlast radi toga što su dobri već radi toga što ste vi nikakvi – čista nula !

  11. Molim da se ne koriste termini: vlast, terorizam, Vlada, režim, policija, Predsednik, sudstvo, Ustav, batinaši. Sve to je konkretnije i jasnije- recite za sve to ponaosob- Vučić( ime ne treba).

  12. Nekad je u Arandjelovcu i okolini osoba posebnog prioriteta dugo bio Dusan Petrovic Sane!

  13. Treba glasati protiv ljudi koji su duze od 10 godina na vlasti,inače bice kao Putin,Erdogan,Orban i mnogi drugi.

  14. Studenti i opozicija ne mogu da se dogovore oko osnovnih polaznih tačaka, diskredituju jedni druge. U međuvremenu, Vučić ne gubi vreme i uteže svoje pozicije gde god i koliko god može. Ovi prvi kukaju na sav glas, pokradeno (i pre izbora), represija, korupcija… S druge strane, ovaj koristi sve mehanizme da razbije i to malo onih koji još talasaju. Umesto da udruže snage, sačekaju izbore, pokažu narodu da su sposobni da iznesu teret promena, naravno uz podršku svih kojima je to interes, i jednom za sva vremena stave tačku na vladavinu nesposobnih i nepismenih. Ali..

  15. U vreme dolaska Tita u bilo koje mesto,neprijatelji države su zatvarani i to nije ništa novo. Ostali deo komentara u tekstu,čista propaganda . Antirežimska naravno. Vrlo često i vrlo budalasto.

  16. Nikada nisam bio u Arandjelovcu!
    A kazu da je prelep grad prepun istorije.
    Mislim da cu svratiti,na primer, 29-og marta,nedelja,bice lep dan,pocetak lepsih dana za Srbiju!
    Vidimp se!

  17. Gde to ima da se presednik bavi izborima u mesnim zajednicima ….jel to u skladu sa Ustavnim ovlastenjima znaci sam sebe je proglasio da nije presednik svih gradana Srbije…kraj tacka …

  18. Dali ste upoznati sa obezbedjenjem jednog pretsednika. Koje sve mere obezbedjenje trebi da sprovede za sigurnos jednog pretsednika. Dacu vam primer. Sluzio sam vojsku u Stipu Makedonija. Bilo je planirano da ce drug Tito trebati tim putem da prodje. Mi kao vojska smo 3 mesece pre nego stobi Tito tu prosao citave vezbe imali za siguran Promax druga Tita. Nakon tromesecnih vezbi I priprema drug Tito uopste nije ni tu prosao vec bog zna koim putem. U svakom slucaju sve za druga Tita

  19. A šta ćete vi u te prostorije kada Vučić dolazi.Noramalno sve države u svetu rade tako,pa što bi mi bili izuzetak.Neznate šta ćete više i izmišljaten sve i svašta bez dokaza.

  20. Samo pratite sns ovce pamtite i snimajt dokaze ko su doci ce vreme i zanjih jako brzo da vidimi kako placu kad nemaju vlast

  21. Uzas u kakvoj zemlji zivimo. A to I pokazuje da kukavica ne sme da ide slobodno zemljom.

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.